Mēs informējam, ka mūsu interneta vietne izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību. Nospiežot “piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atsaukt, nomainot sava interneta pārlūka iestatījumus. Vairāk informācijas – Sīkdatņu politikā.
Sveicināti!

Maizes cienītāji un saldummīļi, gaidām jūsu ierosinājumus, atsauksmes, jūsu iesaistīšanos, interesantas idejas, lai kopā ar jums celtu Godā maizi un citus Liepkalnu kārumus. Cepam kopā!

Uzraksti mums

pharmacepticacom
25/07/2021
07:54

sildenafil compare prices https://www.pharmaceptica.com/

Liene
13/07/2021
08:58

Sveiki,vakar pirku sezama balta maize,ēdot dīvaina garša-apgriežu maizīti pelejums jau kãrtã zils. Valmiera,Stacijas 1 iela...ĻOTI SLIKTI

Liepkalni
13/07/2021
09:48

Labdien, Liene! Paldies par atsauksmi. Tā palīdz mums novērtēt produkta kvalitāti un nekavējoties atklāt novirzi no normas. Atvainojamies par sagādātajiem nepatīkamajiem brīžiem produkta lietošanā. Sazināsimies ar jums e-pastā par minēto situāciju. Maizes kvalitāti ietekmē izteikti karstais un mitrais laiks, kas var veicināt dabīgi, bez uzlabotājiem gatavotas maizes kvalitātes pasliktināšanos. Pastiprināti sekojam līdzi maizes vēdināšanai pēc izcepšanas un ceļam līdz maizes plauktiem.

Guna Tūmiņa
09/07/2021
18:18

Saņēmu šodien pa Omnivu pasūtīto rudzu maizīti Spēka rupjmaize 2kg un biju ļoti vīlusies. Vai tiešām jūsu darbinieki ļaunprātīgi izmanto, ka pircējs neredz šo preci bez realizācijas termiņa un cietu kā ķieģelis, ļoti nobriedušu kukuli. Labprāt gribētu iegādāties Jūsu izstrādājumus, jo specializētie veikali ir tālu, bet tādas sliktas kvalitātes neieteikšu arī draugiem. Ar cieņu un sapratni Guna Balvos

Liepkalni
12/07/2021
13:48

Labdien, Guna! Paldies par atsauksmi. Lai mūsu cepto maizīti saņemtu arī tie pircēji, kam tuvumā nav Liepkalnu veikali, esam raduši risinājumu kā piegādes veidu izmantot kurjerpastu. Piegādes sortimentā iekļāvām tikai dažus rudzu maizes veidus, kam ir garāks realizācijas termiņš, arī Spēka rupjmaizi ar realizācijas laiku 9 dienas. Realizācijas laiku norādam pie maizes apraksta. Tomēr jārēķinās, ka sūtot ar kurjerpastu, ir vajadzīgs laiks vairākas dienas, lai maizīte nokļūtu no vietas, kur cepta, uz tālāku reģionu. Spēka rupjmaize cepta, nepievienojot raugu, līdz ar to ir blīvāka, stingrāka. Ceļojot pie jums, īpaši karstajā laikā, iespējams, garoziņa apraujas vēl stingrāka. Maizei garšas īpašības nemainās un tā ir tikpat piesātināta un raupja, kā veikalā iegādātā. Varam ar prieku informēt Jūs, ka turpmāk Balvos iespējams iegādāties Liepkalnos cepto maizi veikalā Brīvības ielā 72. Droši jautājiet veikalā maizīti un izdariet pasūtījumu Jūsu izvēlētiem gardumiem.