Mēs informējam, ka mūsu interneta vietne izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību. Nospiežot “piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atsaukt, nomainot sava interneta pārlūka iestatījumus. Vairāk informācijas – Sīkdatņu politikā.
Sveicināti!

Maizes cienītāji un saldummīļi, gaidām jūsu ierosinājumus, atsauksmes, jūsu iesaistīšanos, interesantas idejas, lai kopā ar jums celtu Godā maizi un citus Liepkalnu kārumus. Cepam kopā!

Uzraksti mums

Visiem
02/07/2019
20:45

šodien cienājos SIA Liepsalas ar auksto zupu 2.9 eur.Noželojama kvalitāte.Izglāba pārdevēju tērps un laipnība.

Татьяна
01/07/2019
20:48

Выражаю благодарность коллективу предприятия за качественный, полезный для здоровья ржаной хлеб "Pilngraudu rupjmaize". С уважением, вся наша семья.

Līga
10/06/2019
17:24

Labdien!Vēlos norādīt uz problemātiskajām iespējām sazināties ar A7 veikalu. Zvanot uz mājaslapā norādīto telefona numuru, neviens neatbild jau dienām! Kā var veikt pasūtījumus?!Ar cieņuLīga

Liepkalni
14/06/2019
12:58

Labdien, Līga!Paldies par interesi par Liepkalnos ceptajiem gardumiem. Ja neizdodas mūs sazvanīt, droši izmantojat mūsu piedāvāto iespēju pasūtījumu veikt web tiešsaistē liepkalni.lv , izvēloties attiecīgi ailītē pasūtījuma formā veikalu A7 un aizpildot pasūtījuma formu. Pasūtījums ienāks mums e-pastā un tālāk jau ar jums sazināsimies.