Mēs informējam, ka mūsu interneta vietne izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību. Nospiežot “piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atsaukt, nomainot sava interneta pārlūka iestatījumus. Vairāk informācijas – Sīkdatņu politikā.
Sveicināti!

Maizes cienītāji un saldummīļi, gaidām jūsu ierosinājumus, atsauksmes, jūsu iesaistīšanos, interesantas idejas, lai kopā ar jums celtu Godā maizi un citus Liepkalnu kārumus. Cepam kopā!

Uzraksti mums

Dzintars
20/10/2021
06:58

Sveiki!Gribu paslavēt kūku- Nāc līdzi- ļoti garšīga. Pērku katru nedēļu.Bet šīs kūkas sastāvā pamanīju ka ir Palmu eļļa, palmu tauki. Šo sastāvdaļu ğimenē neatbalstam. Vai ir šāda kūka bez palmu eļļas?

Edīte
29/09/2021
11:34

P. S.Braucām garām 27.09.Atkārtots paldies!

Liepkalni
01/10/2021
07:23

Labdien, Edīte! Paldies par labiem vārdiem, nododam tos konditorejas čaklajiem darbarūķiem, lai spēks un iedvesma gardumu radīšanā.

EDĪTE
29/09/2021
11:32

Labdien! Šoreiz gribētu izteikt lielu paldies, tieši Jūsu konditorejas darbiniekiem! Braucot garām Jūsu Klintaines pag. ceptuvei iegriezāmies nopirkt kārtainos pīrādziņus ar gaļu un biezpienu, viņi bija pasakaini! Paldies Jums, noteikti iegriezīsimies vēl, jo tā vien gribas nogaršot jūsu visu plašo sortimentu!

Liepkalni
23/09/2021
10:57

Labdien, Airika! Paldies par atsauksmi. Sēklu maizi bez glutēna, tāpat kā citus bezglutēna kārumus gatavojam atsevišķi - jaunā un speciāli šo produktu gatavošanai atbilstošā ražotnē. Varam droši teikt, ka produktu gatavošana nenotiek saskarē ar kviešu, auzu, miežu vai rudzu miltiem. Izejvielas ir speciāli atlasītas, katram ražotājam apliecinot, ka produkta sastāvs ir drošs bezglutēna diētai. Sēklu maize bez glutēna pieejama Liepkalnu E-VEIKALĀ, ar piegādi uz Omniva pakomātiem visā Latvijā, kā arī visos mūsu firmas veikalos. Jelgavā produkts pieejams veikalā "Zaļā zeme", Raiņa iela 35. Lai labi garšo!