Mēs informējam, ka mūsu interneta vietne izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību. Nospiežot “piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atsaukt, nomainot sava interneta pārlūka iestatījumus. Vairāk informācijas – Sīkdatņu politikā.
Sveicināti!

Maizes cienītāji un saldummīļi, gaidām jūsu ierosinājumus, atsauksmes, jūsu iesaistīšanos, interesantas idejas, lai kopā ar jums celtu Godā maizi un citus Liepkalnu kārumus. Cepam kopā!

Uzraksti mums

Peteris
03/09/2021
14:35

Labdien.Tiem kam covid,tie jau garšu nejūt!

Laima
02/09/2021
13:16

Labdien! Uz 1.septembri pasūtīju 2 kg Medus kūku. Atverot kārbu šoks, kūka pārziezta ar saldinātu krējumu, nedaudz bumbiņas gar malu, 6 šokolādes spirālītes, arī starp 3 kārtām tas pats krējums. Nemaz nelīdzinājās medus kūkai, ko biju pasūtījusi vairākkārtēji iepriekš. Ļooooti zema kvalitāte.

Liepkalni
02/09/2021
13:24

Labdien, Laima! Paldies par atsauksmi. Lūgums e-pastā liepkalni@liepkalni.lv precizēt, kurā no mūsu maiznīcām medus kūku pasūtījāt un ja iespējams, pievienot parauga foto. Tā kā mums kūkas gatavo trīs ceptuvēs, precizēta informācija no Jums palīdzēs noskaidrot cepēju un pasūtījuma un noformējuma nianses.

Jānis
01/09/2021
11:40

Labdien! Pasūtījām smalkmaizītes "pakaviņš" 1 kg, smalkmaizītes bija ļoti smagu, ķepīgu mīklu, daudzām nebija pildījums. Nav lietojamas uzturā. Esam vīlušies par Liepkalnu produkciju! Esam vīlušies ka cilvēki šajā uzņēmumā strādā nekvalitatīvi, pavirši. Nevienam neiesakām tur iegādāties un veikt produkcijas pasūtījumus!!

Liepkalni
01/09/2021
12:03

Labdien, Jāni! Paldies par ziņu. Atvainojamies par sagādātiem rūgtiem brīžiem mūsu produkta lietošanā. Lai labāk izprastu produkta sastāva nianses, mums nepieciešams produkta paraugs. Gadās, ka pildījumā esošais krēms cepot karstumā sakūst. Ja maizītes tikko ceptas un nav paspējušas atdzist un vaniļas krēms sastingt, to varētu izjust kā mīkstu mīklas saturu. Izskatot uz vietas konkrēto partiju, kas gatavota minētā dienā no rīta, izteiktas novirzes no tehnoloģiskās kartes un receptūras neatrodam. Protams, produkts tiek gatavots un pildīts ar rokām un pēc tam cepot, rauga mīkla arī izplešas un zaudē stingro formu un izpludina krēmu, līdz ar to stingri noteikt krēma platību un piepildījumu katrai mazmaizītei ir gandrīz neiespējami. Sazināsimies ar jums personīgi par produktu un iespējamo risinājumu.