Mēs informējam, ka mūsu interneta vietne izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību. Nospiežot “piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atsaukt, nomainot sava interneta pārlūka iestatījumus. Vairāk informācijas – Sīkdatņu politikā.
Sveicināti!

Maizes cienītāji un saldummīļi, gaidām jūsu ierosinājumus, atsauksmes, jūsu iesaistīšanos, interesantas idejas, lai kopā ar jums celtu Godā maizi un citus Liepkalnu kārumus. Cepam kopā!

Uzraksti mums

Sandra
07/09/2019
14:50

Labdien! Pusdienojam Liepkalnos, pie Pļaviņām.
Esam ļoti vīlušies, asā tomātu zupa bija tomātu pasta ar malto gaļu un pipariem! Un to Jūs piedāvājat tomātu laikā! Ļoti žēl!

Aleksejs
14/08/2019
09:33

Liepkalni (kas atrodas Rigas virziena ar Plavinam.). personals bezarbildigs.nienaldzigs. notika nelaimes gadijus veikala. neviens pats nepiedavaja palidzibu. nesakot jau par to ka bij nepieciesama 1 mediciniska palidziba. Vad.vietniece bezatbildiga,rupja. Manuprat vadibai ir niepieciesams aizdomaties vai sie cilveki aiznemt pareizo amutu.

Liepkalni
14/08/2019
09:50

Labdien, Aleksej!

Patiesi atvainojamies par situāciju, kuru mūsu veikala darbinieki nerisināja cilvēcīgi un atbildīgi. Lūgums atsūtīt mums epastā liepkalni@liepkalni.lv savu telefona numuru, lai ar Jums tieši sazinātos par situāciju.

Sigita
31/07/2019
19:11

Šodien, ap 13.30 Liepkalnu veikalā vārda dienas cienastam iegādājos Rubeņu kūpinātos vistu pusspārnus, liels bija pārsteigums izliekot uz šķīvja, pusspārnus papildināja apžāvēti tārpi. Pieļauju ka tādi jau saņemti no piegādātāja. Jautājums vai vispār netiek pievērsta uzmanība tam ko tirgojam?

Liepkalni
01/08/2019
11:08

Labdien, Sigita! 

Paldies par ziņu. Jauno partiju Rubeņu vistu pusspārnus, ko tirgojam,  saņēmām no piegādātāja vakar no rīta, pēc Jūsu ziņas nekavējoties izlases kārtībā pārbaudījām visu piegādāto partiju un sazinājāmies ar piegādātāju. Pārbaudē svešķermeņus neatklājām. Līdz šim, jau ilgstoši strādājot ar minēto ražotāju, nekādas novirzes no kvalitātes netika konstatētas. Lūgums atsūtīt e-pastā liepkalni@liepkalni.lv vizuāli foto, lai jau ar fotogrāfiju varam vērsties pie piegādātāja ar  pretenziju.