Mēs informējam, ka mūsu interneta vietne izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību. Nospiežot “piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet a Sīkdatņu politikā.
Atpakaļ uz sarunām

Viesmīle SINTIJA

Iepazīsimies!  Tā ir mūsu kafejnīcas Liepsalas brīnišķīgā viesmīle Sintija. Gaiša, atsaucīga un rūpīga. Sintija septiņus gadus Liepsalas sauc par savu darba vietu. Un kā viņa stāsta: “Papīra darbi nav mana lieta. Patīk aktīva ikdiena un darbs ar cilvēkiem.” 
Un ciemiņi Liepsalās ir daudz, īpaši vasaras sezonā, dažādās mēlēs čalojoši, stāvā sajūsmā par Daugavas tuvumu, visu redzēto un izgaršoto. Nereti kāds ierodas vienatnē un vēlas padalīties savos ikdienas stāstos. Kāds atkal braucis tālu ceļu ar savu kemperi, lai izbaudītu Latvijas āres, steidz no rītiem sirsnīgi sveicināt un aicina sastādīt pie galdiņa kompāniju.

“Liepsalu dvēsele ir pats maiznīcas saimnieks Dagnis. Ar pretimnākošu un sirsnīgu attieksmi. Arī mūsu vadītāja, uzņēmuma mazais gariņš – Arnita, uzklausīs un palīdzēs it visā. Tiešām jūtu ļoti pretimnākošu attieksmi, tāpēc prieks šeit strādāt!”, tā Sintija par to, kas vislabāk patīk Liepsalās. Arī dabas skaistumu viņa novērtē ik dienu un stāsta: “Kad visapkārt kuplas sniega kupenas, te izskatās kā pasakā. Brīnumskaisti ir arī vasaras miglainie rīti. Un tā maiznīcas smarža. Kad pēc garāka atvaļinājuma atgriezos darbā, pa jaunam sajutu vilinošo ķiploku grauzdiņu un bulciņu smaržu. Nereti klienti ar ziņkāri vaicā  - kas te tā smaržo?”

Sintija jau 19 gadus spēlē grupā IR VARIANTS. Klausītājus priecē, lielākoties muzicējot divatā ar tēti. Latvija apceļota krustu šķērsu. Gadās arī, ka pēc nospēlētas ballītes, pēc pāris stundām jādodas uz darbu, jo negribas pievilt kolēģus ar kuriem caur smiekliem un pozitīvu attieksmi tiek lieli darbi darīti.

  Jāpiemin, ka Sintija palīdzējusi darbos arī vīram pie Liepsalas saliņas bruģēšanas, palīdzot labiekārtošanas darbos. Sintija no Liepsalu ēdienkartes visvairāk iecienījusi Kartupeļu pankūkas ar dažādām piedevām. Savukārt, ieejot blakus esošajā maiznīcas veikalā, izvēlas klasisko rudzu maizīti. Šī gada atklājums – Kanēļa standziņas. Viņa piemetina: “Visu laiku domāju, kāpēc nereti klienti kastēm pērk šos gardumus. Beidzot arī es šogad tās nogaršoju un tagad saprotu, kāpēc!”.