Mēs informējam, ka mūsu interneta vietne izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību. Nospiežot “piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet a Sīkdatņu politikā.
Atpakaļ uz sarunām

Tirdzniecības pārstāve DACE

    “Brīvdienās man patīk nesēsties pie auto stūres, staigāt ar kājām un būt pie dabas,” stāsta mūsu kolēģe Dace. Jau 18 gadus viņa darbojas tirdzniecības nozarē un no vasaras pievienojusies mūsu jaudīgajai komandai. Ikdienā rūpējas par veiksmīgu sadarbību ar veikaliem. Ar optimistisku skatu uz dzīvi, izzinoša un enerģijas pilna. Daļu no ikdienas pavada ceļā un ir “Trakās puteņu piektdienas” un ir “Šauri un neizbraucami ceļi”, bet ir arī “Pasakaini dabas skati ” un “Skaista sarma”.

“Braucu pie jaunajiem klientiem, veidot ciešāku sadarbību, kad ir jaunumi, iepazīstinu ar tiem, kā arī pieņemu pasūtījumus,” Dace skaidro,  “ manā pārziņā ir visi Latvijas klienti un veikali, tāpēc  garajos pārbraucienos daudz domāju un klausos savu iemīļoto radio Star FM”.  Uz jautājumu - vai izdodas apvienot braucienus ar kādas vietas iepazīšanu -  Dace min, ka laika diemžēl neesot tik daudz, bet dažkārt pa ceļam var atklāt dažādas vietas, kuras vēlāk jaunatklāt. Piemēram, skaistā un greznā Jaungulbenes muiža ir vieta, kuru nākotnē noteikti jāaplūko tuvāk.

Sevišķo rupjmaizi viņa iecienījusi jau gadiem. Kā Dace saka: “Tā ir nemainīga vērtība, kārumi vairāk brīvdienās, tad garšo eklerīši un ābolmaizītes.”  Foto redzami piparkūku eklēri, kas ir arī vieni no Daces šī brīža iecienītākajiem.

Runājot par dzīvi ārpus darba, Dace atklāj, ka ir īsta Cēsu patriote: “Cēsis ir MANA pilsēta, tajā jūtos vislabāk, tā ir arī mana dzimtā pilsēta,” Dace turpina, “pēc tam, kad padzīvoju kādu laiku Rīgā un atgriezos Cēsīs, likās, ka ausis ir aizkritušas - tāds klusums un miers!” Vismīļākā vieta Cēsīs viņai ir vecpilsēta, īpaši ziemā, kā arī patīk tas, ka senatnīgums slēpjas ik uz stūra.

Dace pastāsta, ka ir ļoti biežs viesis dārzniecībās un sirdī ir botāniķe: “Ja dzīvotu privātmājā, noteikti pusi no ienākumiem atstātu lakstos!” Visas palodzes Daces mājā ir pilnas ar puķēm un istabas augiem. Viņa smej, ka kaķis jau pieradis, ka viņam tikai vietumis atvēlēts uz palodzes pusmetriņš.

Kā Dace gatavojas svētkiem? “Bez mazajiem pīrādziņiem nav iedomājami Ziemassvētki, tos cepam katrus svētkus, kā arī gadus astoņus mums ir tradīcija pirmajā adventē iegadāties savu svētku sudrabegli. Tā mums mājās izrotāta stāv pat līdz Zvaigznes dienai,” atklāj Dace.