Mēs informējam, ka mūsu interneta vietne izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību. Nospiežot “piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atsaukt, nomainot sava interneta pārlūka iestatījumus. Vairāk informācijas – Sīkdatņu politikā.
Atpakaļ uz ziņām

Liepkalnu sortimentu papildina produkti bez glutēna

Liepkalnu sortimentu papildina produkti bez glutēna

Atbilstoši jaunākajām tirgus tendencēm un patērētāju pieprasījumam, papildinām savu sortimentu ar specializētu bezglutēna produktu grupu.  
Lai nodrošinātu šo produktu atbilstību bezglutēna produktu prasībām, tie tiks ražoti atsevišķā ražotnē.

Produktu gatavošana nenotiek saskarē ar kviešu, auzu, miežu vai rudzu miltiem!
    Jaunā Liepkalnu maiznīcas bezglutēna produktu līnijas izveide uzsākta, rūpējoties par bezglutēna dzīvesveida piekritējiem un cilvēkiem ar palielinātu pārtikas jutību vai alerģiju. Lai arī sastāva ziņā atšķirīgi, tomēr garšu ziņā šie produkti būs līdzvērtīgi un tikpat gardi kā klasiskie konditorejas gardumi.

“Uzņēmums šos specializētos produktus ceps pilnīgi atsevišķā ražotnē. Tādējādi tiks izslēgta jebkāda kviešu, auzu, miežu vai rudzu daļiņu šķērspiesārņojuma iespējamība bezglutēna grupas produktos. Šo nišas gardumu grupu izstrādājām ar augstu atbildības sajūtu pret glutēna sensitivitāti,” atklāj bezglutēna produktu grupas projekta virzītāja Agne Čākure.

Jauno bezglutēna produktu līniju veido 10 produkti - sāļie un saldie cepumi, brauniji, riekstiņi, kā arī keksiņi.
Plašāk par sortimentu šeit 

Divi no produktiem nesatur arī laktozi, rūpējoties par pircējiem, kuriem ir ne tikai glutēna, bet arī laktozes nepanesamība.

KAS IR GLUTĒNS?
Glutēns  jeb lipeklis ir olbaltumviela, kas sastopama  kviešos, rudzos un miežos. Celiakijas un glutēna sensitivitātes gadījumā no uztura pilnībā izslēdz glutēnu (lipekli) un to saturošus produktus.

Bezglutēna produkti no šodienas pieejami Liepkalnu maiznīcas e - veikalā (ar piegādi visā Latvijā), Liepkalnu firmas veikalos, kā arī citos veikalos Latvijā.

Produkcija būs pieejama arī veikalos Igaunijā. Bezglutēna produkti, tāpat kā pārējā Liepkalnu maiznīcas produkcija, ir roku darbs!