Mēs informējam, ka mūsu interneta vietne izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību. Nospiežot “piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet a Sīkdatņu politikā.
Atpakaļ uz ziņām

Sadarbībā ar saviem esošiem piegādātājiem iespēja izmantot kūtī dētās olas

Sadarbībā ar saviem esošiem piegādātājiem iespēja izmantot kūtī dētās olas

Mēs saviem produktiem izvēlamies izejvielas saskaņā ar mūsu noteikto piegādātāju politiku, kas paredz sadarbību tikai ar pārbaudītiem un uzticamiem piegādātājiem, kā arī pāreju uz ilgtspējīgāku izejvielu izmantošanu, tostarp tādu, kas iegūti, ievērojot dzīvnieku labturības principus.

Esam gandarīti, ka sadarbojamies tieši ar tiem olu piegādātājiem, kas pieņēmuši lēmumu pakāpeniski pilnībā atteikties no sprostos turētu vistu olu ražošanas un piegādēm. 

  Saskaņā ar mūsu drošo un stabilo piegādātāju noteikto politiku, arī mums, SIA Liepkalni, kā miltu produktu ražotājam, kas daļā produktu izmanto olas, līdz ar to ir iespēja līdz 2025. gadam atteikties no sprostos dētu olu izmantošanas, izmantojot kūtī dētās olas. Paldies mūsu piegādātājiem par uzticību un ilgtspējīgiem lēmumiem.

 SIA Liepkalni  izsaka apņemšanos līdz 2025. gadam atteikties no sprostos dētu olu izmantošanas.