Mēs informējam, ka mūsu interneta vietne izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību. Nospiežot “piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet atsaukt, nomainot sava interneta pārlūka iestatījumus. Vairāk informācijas – Sīkdatņu politikā.

Aicinam nobaudīt Liepkalnu maizes kvasu kvasnīcā "Liepsalās"!

image

Aicinām nobaudīt "Liepkalnu" maizes kvasu Pļaviņu novada Klintaines pag."Liepsalās" un citos Liepkalnu firmas veikalos! Maizes kvass gatavots no "Sevišķās "rupjmaizes īpašā dabiskā raudzēšanas ceļā.

Jauno dzērienu piedāvājam izlejamu, 1 l un 0,5 l pudelēs Liepkalnu kvasnīcā un kafejnīcā, kā arī firmas veikalos Valmierā un Pierīgā, Ķekavas pag. Krustkalni, t/c A7.

0.5 l
1 l

Liepkalnu maizes kvass - spirgts, dabīgi raudzēts tumšas krāsas kvass, ar saldskābu rudzu maizes garšas niansi. Gatavots no rudzu maizes grauzdiņiem, kas ir unikāla tehnoloģija kvasa gatavošanā pasaulē. Kvasa piesātinātā garša veidojas no rudzu maizes dabiskā raudzēšanas procesā. Dabiskie rūgšanas procesi un pati Liepkalnu maizes garša veicinājuši kvasa izteiksmīgās garšas veidošanos.