Mēs informējam, ka mūsu interneta vietne izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību. Nospiežot “piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet a Sīkdatņu politikā.
Atpakaļ uz sarunām

konditore INGA

Iepazīsimies!

Mūsu dzirkstošā un sirsnīgā konditore Inga! Ēdināšanas nozare viņai it nemaz nav sveša, iepriekš strādājusi gan par pavāri, gan konditori.  Enerģiskajai Liepkalnu komandai pievienojusies šajā pavasarī.

   Ikdienā viņu var sastapt Liepsalās, cepot un dekorējot dažādas kūkas un kūciņas. Ingai svarīgi, lai ir gan garšīgi, gan acij baudāmi un viņa noteikti pieskaita sevi pie tiem, kuri vispirms ēd ar acīm. Ja ir glīti, tad arī gardāk viss šķiet. Vistuvāk sirdij ir tieši dekorēšanas lietas. Tuvojoties svētkiem, Inga kļūs par mūsu lielo un glīto piparkūku glazēšanas feju.

Inga pēc dabas ir radošs cilvēks un ikdienā viņai patīk dažādība. Viņa ir pārliecināta, ka piepildīta ārpusdarba dzīve pavisam noteikti ļauj būt idejām bagātākam un atvērtākam jauniem priekšlikumiem arī darbā. Ingas hobiji  ir floristika  un mājdzīvnieki. Ingai mājās ir Āfrikas Pigmeju pundureži un Maltas zīda suņi.

Arī ķiploki Ingai nav sveši, jo kopā ar ģimeni viņa rūpējas par ķiploku saimniecību. Viņai garšo svaigi cepta maizīte ar ķiplokiem un brīžos, kad kolēģi cep ķiploku grauzdiņus, smarža vilināt vilina un tiem grūti paiet garām.

Ikdienā Inga sevi labprāt palutina ar šokolādi un viņai ļoti garšo Aveņu krēmsiera tarte, ko noteikti ieteiktu nogaršo arī citiem!