Mēs informējam, ka mūsu interneta vietne izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību. Nospiežot “piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet a Sīkdatņu politikā.
Atpakaļ uz sarunām

Fasētāja IVETA

Iepazīsimies! Mūsu ašā fasētāja Iveta! Kārtīgs enerģijas lādiņš, vienmēr smaidīga, dzīvespriecīga un atsaucīga!

KĀ SĀKAS TAVS CEĻŠ LIEPKALNOS?

Esmu īsts mūsu zemes patriots, atgriežoties no Anglijas, nedēļas laikā atradu darbiņu un oktobrī jau svinēšu septiņus gadus Liepkalnos. Patīk būt Liepkalnu vēstnesim. Nesen viesojos arī skolā, stāstot par savu ikdienu, padegustējām maizīti.
Arī vecāki bija ļoti priecīgi un atdzina, ka tagad biežāk izvēlas mūsu cepto. Nākotnē labprāt arī vadītu ekskursijas.

KĀDA IR TAVA IKDIENA?

Ikdienā fasēju maizīti, mēnesī sapakoju vidēji 28 000 – 30 000 maizes kukulīšus un paciņas. Darbs ir diezgan vienveidīgs, bet tieši tas man patīk, brīžiem pierakstu stūrītī kādas spēļu idejas
pasākumiem, domāju receptes, plānoju, ko gatavošu.
Domāju, ka viens no noslēpumiem noteikti ir labi un saprotoši kolēģi. Lielais paldies viņiem! Svinam kopā arī dzimšanas dienas. Ikdienā strādājam pāros, esmu ieguvusi ne tikai labu pārinieci, bet arī labu kaimiņieni – darbs mūs tuvina!
Liels paldies arī manam vīram! Tā kā mums sanāk strādāt arī pēdējā nedēļas dienā, tad svētdiena mūsu ģimenei ir tēva – dēla dienas. Nemaz nebūtu atklājusi, ka viņš ir tik labs tētis!

KĀDI IR TAVI VAĻASPRIEKI?

Man garšo ēst un ļoti patīk gatavot. Esmu pieradusi ikdienā pie siltuma, tāpēc stāvēšana pie ugunskura un ēst gatavošana, kas ir viens no maniem hobijiem, nesagādā man nekādas problēmas.
Uz ugunskura patīk gatavot wokus ar nūdelēm un jūras veltēm, laša zupu. Vasarā uz ugunskura dārzā es pat gatavoju marinādes ziemai. Labprāt arī makšķerēju - lielākais loms bijis 7kg karpa. Man patīk būt dabā, esmu dabas bērns.

KO NOTEIKTI IETEIKTU NOGARŠOT ARĪ CITIEM?

Ķiploku maizīte būs izcila kombinācijā ar tikko žāvētu gaļu.
Ar kūciņu izlasi Vizbulīti nav iespējams nošaut greizi. Ne vienmēr visi ir klasiskās mājas kūkas piekritēji un šajā izlasē ir arī musa tipa kūciņas. Turklāt no mazajām kūciņām var izveidojot vajadzīgo cipariņu, ja nu nav sanācis tikt pie lielās kūkas.