Mēs informējam, ka mūsu interneta vietne izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību. Nospiežot “piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet a Sīkdatņu politikā.
Atpakaļ uz sarunām

Bezglutēna konditore ILZE

Iepazīsties! Mūsu foršā Bezglutēna konditore Ilze!


Liepkalnos Ilze čakli rosās jau 26. gadu. Pieteicās darbā pirmajā Liepkalnu ceptuvē, redzot Rūjienas televīzijā maiznieka - konditora sludinājumu. Pretendentiem pēc receptes bija jāizmēģina uzcept kliņģeris. Un Ilzei tas izdevās vislabāk! 

Bezglutēna ceptuvei 1.martā apritēja trīs gadi un Ilze gardumus bez glutēna cep šeit no pašiem pirmsākumiem. 

Kā Ilze stāsta: “Pašā sākumā nedaudz bija jāpierod pie daudzveidīgā un atšķirīgā izejviela klāsta, kā arī dažiem cepšanas knifiņiem. Piemēram, mīkla ir blīvāka un tā nepaceļas tik ātri, maizīte pēc tam vēlreiz jākarsē, lai ilgāk saglabātos svaiga, bet darbs man patīk un visforšākais ir redzēt jau pēc neilga laiciņa gatavu rezultātu".

Ilze ārpus darba aizraujas ar ēst gatavošanu, siltajā laikā rušinās savā dārzā un ar vislielāko prieku saviem mazbērniem ada zeķītes! 

Viņai no Bezglutēna gardumiem vislabāk garšo Mandeļu-vaniļas sirsniņas un uz svētku galda ieteiktu likt Bezglutēna Melleņu brauniju.