Mēs informējam, ka mūsu interneta vietne izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās teicamu darbību. Nospiežot “piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Savu piekrišanu varēsiet a Sīkdatņu politikā.
Atpakaļ uz sarunām

Produkcijas saiņotāja ĒRIKA

       Ērikas čaklās rokas jau vairākus gadus rūpējas par to, lai konditoru un maiznieku sarūpētie gardumi tiek glīti iesaiņoti.  Daļa no ikdienas, paiet apčubinot mums visiem tik iemīļotos zefīrus  –  tie tiek pārklāti ar pūdercukuru, lai nesalīp un nezaudē formu. Viscimperlīgākie ir melleņu, zemeņu un ābolu zefīri, kas pārklāti ar cukurotām un samaltām odziņām. No Liepkalnu produkcijas Ērika iecienījusi eklērus ar šokolādes pildījumu. Tie viņai garšo ļoti!

Ērikas ikdiena ārpus darba lielākoties paiet rūpējoties par saviem četrkājainajiem draugiem. Pavisam kopā tie viņai ir 10  –  divi kaķi un astoņi buldogi. Ērikai ir plaša sirds. Puse no astainajiem izglābti no veterinārās klīnikas, kur cilvēki bez nopietna iemesla veduši šos dzīvniekus iemidzināt.

Ja  jums kādreiz piezogas neliels slinkums izvest pastaigā savu četrkājaino draugu, iedomājaties par Ēriku. Viņas pastaiga ilgst ap trīs, četrām stundām, jo uz netālo mežu kopā dodas divi līdz trīs buldogi. Arī brīvdienas bieži tiek pavadītas garās pastaigās. Kā Ērika smejas  –  sporta zāles abonements nav vajadzīgs.

  Ceļošana ir Ērikas sirdslieta, četrkājainie draugi mājās nepaliek, jo nereti ceļošanas mērķis ir starptautiskās suņu izstādes. Apceļojusi jau pusi pasaules. Mīļākais galamērķis – Malta, mīļākā pastaigu vieta - Veczemju klintis.