Книга отзывов

Приветствуем вас, любители хлеба и сладкоежки! Ждём ваших предложений, отзывов, вашего участия, интересных идей для того, чтобы вместе с вами возвеличить хлеб и другие лакомства пекарни «Лиепкалны». Давайте печь вместе!

Atsauksmes

Ограниченный HTML

  • Допустимые HTML-теги: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.
CAPTCHA
Kод доступа:
1 + 0 =
Решите эту простую задачу и введите результат в поле. Например, 1 + 3 = 4, введите 4.
Имя
Aiga
пн, 06/26/2017 - 15:02

Ceru, ka Līgo svētkos nepatīkamu pārsteigumu, atverot kliņģera kasti, piedzīvoja tikai mana ģimene.

Biju pasūtījusi kliņģeri ar biezpiena/zemeņu krēmu Laumiņa, 1.5gk. Veicot pasūtījumu vēl pāris reizes puisim, kurš pa telefonu pieņēma pasūtījumu, pieteicu, ka vēlos tieši šo - ar biezpiena pildījumu, pieteicu savu - pasūtītāja vārdu. To Valmieras ceptuvē izņēma mana krustmāmiņa - viņai pateicu, ka uz manu vārdu pasūtīts kliņģeris Laumiņa. Viņa aizgāja pēc pasūtījuma, Jūsu darbiniece iedeva kasti, paņēma naudu un "uz redzēšanos". Kad kliņģeris pēc pāris stundām tika atvests uz Siguldas novadu, atverot kasti mūs sagaidīja pamatīgs pārsteigums - Raibā pasaka. Esam ļoti vīlušies. Svētku prieks tika pabojāts uzgraužot cietās dzērvenes (manuprāt, kliņģerī vajadzētu būt mīkstākiem žāvētiem augļiem).

Имя
Liepkalni
пн, 06/26/2017 - 16:15

Labdien, Aiga!  

Paldies par atsauksmi, kas palīdz mums novērtēt apkalpošanas kvalitāti. Atvainojamies uzņēmuma vārdā par nepatīkamiem brīžiem svētkos. Tā kā mums Valmierā ir divas vietas, kur cep un izsniedz kliņģerus, pēc Jūsu sniegtās informācijas grūti saprast, uz kuru vietu zvanījāt un kurā vietā izņēmāt pasūtījumu. Sazināsimies ar jums e-pastā, lai precizētu situācijas precīzāku aprakstu un kompensētu sarūgtinājumu, cik ir mūsu iespējas Jūsu rūgtumu mazināt.            

Имя
Valdis Aleksandrovs
ср, 06/07/2017 - 00:59

Labrīt!
Nopirku rupjmaizi ar žāvētu gaļu. Supergaršīga! Diemžēl... to nav iespējams normāli sagriezt šķēlēs - rikas lūst, pildījums izkrīt...
IEROSINĀJUMS: varbūt jēdzīgāk būtu cept šādus rupjmaizes pīrādziņus ar žāvētu gaļu un piedāvāt gan pa vienam vai iepakojumos, piemēram, pa 5 vai 6?
Veiksmi darbā vēlot -
Valdis Aleksandrovs
(26459892)
P.S. Atbildi, lūdzu, sniedziet epastiski, telefoniski vai "Draugiem.lv"!

Имя
Liepkalni
ср, 06/07/2017 - 09:30

Labdien, Valdi! 

Paldies par komentāru un ieteikumu, ņemsim to vērā, veidojot jaunus rudzu produktus.     

Имя
Svetlana
пт, 04/07/2017 - 20:11

Labdien.Diezgan sen esmu jusu pircejs.Vienmer perku maizi,kukus,cepumus jusu veikala A7.Visu laiku biju apmierinata.Bet pedeja laika pamaniju,ka kvalitate palika sliktak...Kvalitate un veikala darbinieku darbs.
Maize slikti cepta (сырой мякиш внутри),vai maizes kukulis pargriezts ta-ka iepakojuma ieksha ir ne puse,bet krietni mazak, mazie ekleri( kad perku daudz) svaigi+vakardienas kopa. Shodien, 7.04.17 bija ,,trekns,, punkts. Trubina ar kremu!!Agrak bija fantastiski garsiga-mikla,perfekts krems ( vinu bija daudz).Sodien kremu gandriz nebija ieksa,caut trubinu var skatities,ka caur binokli,mikla ne svaiga !! Es speciali nofotografeju to trubinu un saglabaju foto.Ja bus interesanti,paradisu.
Ja jums nav svariga Jusu reputacija-tas jautajumus nav. Nu pazaudesiet klientu ( es+mana gimene)un viss.Ja reputacija ir svariga-tad dariet kaut ko,lai izlabot situaciju!!

Имя
Liepkalni
пн, 04/10/2017 - 09:36

Labdien, Svetlana!

Paldies par atsauksmi, kas mums palīdz nekavējoties novērst kvalitātes novirzes apkalpošanā un produktu ražošanā. Jūsu minētiem produktiem veiksim ārkārtas kvalitātes pārbaudes, lai līdzīgas situācijas neatkārtotos.   

Имя
Noverotajs
ср, 04/05/2017 - 09:46

labdien! Zinu ka mans komentārs tā pat tiks dzēsts vai pat nepublicēts! Gribu uzdot jautājumu vadībai vai Jūsu drošības dienesta darbinieki nemāk kultūru vai ir iedomīgi. Ne pirmo reizi mani vēro kā potenzionālo zagli kad iepērkos Jūsu veikalā pie Pļaviņām. Vai apsargam ir mani jāvero kā zagli. Konkrēti gara auguma apsargs ir viss pretīgākais ko esmu redzējis

Имя
Liepkalni
ср, 04/05/2017 - 10:13

Labdien! Paldies par komentāru un atvainojamies par nepatīkamām sajūtām, iepērkoties veikalā. Pārrunāsim situāciju ar veikala drošības dienesta darbiniekiem firmas veikalā Pļaviņu nov., Klintaines pag. "Liepsalās".     

Имя
Ieva
вт, 03/07/2017 - 13:42

Kāpēc Maize loti ātri pūst ?

Имя
Liepkalni
чт, 03/09/2017 - 08:10

Labdien, Ieva!

Paldies par komentāru, tomēr no Jūsu ziņas nav skaidrs, par kuru konkrētu maizi domājat un kurā maizes realizācijas brīdī. Lūgums sazināties ar mums e-pastā liepkalni@liepkalni.lv.

Имя
AIJA
сб, 02/11/2017 - 19:34

Šodien nopirku augļu maizīti Liepkalnos,ļoti garšīga,bet.......vai plūmju kauliņi arī ir maizes obligāta sastāvdaļa???gadās tā jau otro reizi.Vai tā ir norma?zobārsti Latvijā ir ļoti dārgi.

Имя
Liepkalni
пн, 02/13/2017 - 15:31

Labdien, Aija! Paldies par komentāru, kas palīdz novērtēt produkta kvalitāti un nekavējoties novērst kvalitātes novirzes. Žāvētas plūmes kā sastāvdaļu augļu maizei saņemam no piegādātāja un vēlreiz rūpīgi pārlasām, lai novērstu kauliņu iekļūšanu maizē. Nevaram pilnīgi izvairīties no kauliņu klātbūtnes, jo kauliņu atlasīšana notiek mehāniski. Turpmāk uz uzlīmes augļu maizei, tāpat kā citām maizēm, kurām pievienojam plūmes, norādīsim, ka sastāvā iespējama cieto daļiņu klātbūtne.      

Имя
Vija
пн, 01/02/2017 - 11:49

Labdien!
Jaunu gadu parasti sāk ar laba vēlējumiem, bet kā lai vēlu jums ko labu, ja sabojājāt man vecgada vakaru ar "Speķa rausīšiem"! Jā, tieši ar tiem. Es jau gadiem lietoju tikai jūsu rupjmaizi, kura ir ļoti garsīga un nav rakstīts sastāvā neviens kaitīgais E, bet vai nu varu vairs ticēt, ka tā ir taisnība, ja pŗādziņos nekaunaties sagrūst ne tikai PALMU EĻĻU,tādā daudzumā, kas jau līp pie zobiem,ne tikai kaitīgos E, bet VĒL ARĪ ĶĪMISKO GARŠAS PASTIPRINĀTĀJU E621 !!!!!!!!!!
Nu kad vienreiz bāleliņi beigsiet paši savus cilvēkus indēt??????? Vai peļļņas dēļ ir "jāiet pāri līķiem"???????????????????? Visas manas labās domas un atsauksmes par jūsu kompāniju esat izcepuši ar raušiem un peļļņa no manas un manu paziņu puses jums samazināsies......
Gaidot, kad ražosiet nesaindētus produktus
Vija Kursiete

Имя
Liepkalni
вт, 01/24/2017 - 12:54

Labdien, Vija! Paldies par komentāru. Jūsu minētā eļļa ietilpst margarīna sastāvdaļā, kuru iepērkam Speķa rausīšu mīklas pagatavošanai. Pīrādziņu pildīšanai izmantojam žāvētu gaļu. Tā kā uz pīrādziņu iepakojuma mums izvērsti jānorāda sastāvdaļas margarīnam un gaļai, pircējs iepazīstas ne tikai ar pīrādziņu sastāvu, bet arī ar margarīna un gaļas sastāvdaļām, kuras mums norādījis attiecīgo izejvielu piegādātājs. Mēs paši nepievienojam ne eļļu, ne garšas pastiprinātājus.            

Имя
Gunta
вс, 01/01/2017 - 16:52

Nez kur paliek negatīvās atsauksmes ? Ak pareizi- dzēšat.....

Имя
Sanda
пн, 12/12/2016 - 16:37

Labdien!
Nopirku pie jums "Liepsalās" augļu maizi. Nepatīkams bij mans pārsteigums, kad izņemot maizīti no iepakojuma izskatījās, ka kāds pa viņu jau ir "urķējies" :(

пн, 12/12/2016 - 16:37

Labdien, Sanda! Paldies par komentāru. Tā kā rupjmaizei, kas veidota ar rokām un pēc tam raudzēta, cepšanas procesā mēdz uzrauties garoziņa un klaips atvērties. Līdz Jums nonācis klaipiņš ar atrāvušos garoziņu. Atvainojamies par neatbilstošo produktu. Sazināsimies ar jums.

Имя
Daina
ср, 11/09/2016 - 17:24

Paldies, maize izcili garšīga!
Īpaši patīk saldskābmaize ar sēkliņām, taču mulsina sastāvā minētie augu tauki! Lūdzu precizēt, kas tie par augu taukiem! Varbūt pat palmu eļļa?

ср, 11/09/2016 - 17:24

Labdien, Daina!
Sastāvā minētos augu taukus maizei nepievienojām, piegādātājs tos norādīja maizes izejvielas sastāvā. Uz doto brīdi esam atlasījuši izejvielas bez augu tauku klātbūtnes, maizi cepam bez augu taukiem, pakāpeniski pārejam uz jaunu iepakojumu.

Имя
Ināra
чт, 11/03/2016 - 10:11

Jūsu veikaliņā plašs saldo un sāļo maizīšu sortiments. Bērns bieži vien prasa nopirkt. Veikalā nav informācijas par maizīšu mīklas sastāvu! Būtu pieejamā vietā jānovieto informācija (buklets vai citādā veidā) par produktu sastāvu, kā tas ir nopērkot fasētus produktus!

чт, 11/03/2016 - 10:11

Labdien, Ināra! Paldies par komentāru. Par maizīšu sastāvu droši jautājat veikala pārdevējai, katrā mūsu firmas veikalā ir sagatavots materiāls par mīklas sastāvu nefasētām mazmaizītēm un pīrādziņiem. Tā kā sortiments veikalā ir plašs, materiālu pie plauktiem neizvietojam.

Имя
Danute
пт, 09/23/2016 - 22:00

Biju ekskursijā jūsu pusē,man ļoti iepatikās jūsu produkcija,tai skaitā sēklu naudiņas.Talsu novadā Jūsu produkcijas stendos tādas diemžēl atrast nevar,kāpēic?

пт, 09/23/2016 - 22:00

Labdien, Danute!
Paldies par interesi, jautājiet pēc Jūsu iecerētā garduma Talsu novada veikalos, veikaliem pēc izvēles ir pieejams Liepkalnu plašais sortiments. Ar jums sazināsies tirdzniecības pārstāvis, lai noprecizētu iespējas Jums saņemt iecerēto gardumu.

Имя
Дмитрий
вт, 09/13/2016 - 19:50

Хлеб вкусный, а сухари ужас;
Взял ваши сухарики с чесноком в саулкрасты элви и на всю коробку за 1.69 евро нашёл 4 ошкалепка чеснока... что за дела?! Срок у сухарики в 10.10.16
Хлеб вкусный, но где чеснок ?!

вт, 09/13/2016 - 19:50

Labdien! Paldies, Dmitrij, par atsauksmi. Pamatā ķiploku grauzdiņiem kā produktam ir grauzdēta rupjmaize ar ķiploku garšu. Gatavojot ķiploku grauzdiņus, lai radītu piesātinātu ķiploku garšu, grauzdētā rupjmaize tiek apviļāta samaltos svaigos ķiplokos. Līdz ar to produkts iegūst ķiploku klātbūtni, piesātināto ķiploku garšu, smaržu un nosaukumu, arī daļu no ķiplokiem. Iepakojumā nepievienojam ķiplokus noteiktā daudzumā.

Имя
lea madissov
пт, 09/09/2016 - 13:34

tere, ostsin laupäeval, 03.09.16 Laagri maksimarketist Teie Pikk prantsuse sepiku ,millel oli peal parim enne 07.09.16.Kuna reisisime Norra ,oli mul hea meel,et väikesed viilud ja hea maitsega. suur oli aga pettumus kui esmasp .05.09 õhtul süües sepikut tundsin ebameeldivat maitset ja ilmselt kerge kõhuvalu oli tingitud sellest (olen väga tundlik söökide suhtes),teisipäeva hommikul ,(õhtul oli piisavalt hämar) vaadates selgus ,et sepik oli hallitama läinud,millest oli muidugi kohutavalt kahju,sest norras naturaalset saia-leiva toodet pole ,kõik on sügavkülmas ja poes on spetsiaalsed sulatuskohas ,kus neid sulatatakse. ja ometi oli kpv 07.09,mis eeldab ,et ka paar päeva sellest üle ei juhtu midagi.hoidsime sepikut koos teiste kaasaostetud leibade saiadega karbis ülemisel voodil,teised kõlbavad veel tänagi süüa,kuigi kpv oli ka kõigil 7.sept.Kuna käiakse pidevalt norra vahet ja viiakse eesti leiba saia ka seal olijatele,siis olevat see esimene kord ,kus sepik ei ole seisnud. sellest on kohutavalt kahju ,aga norra varesed ja muud linnud said siis selle omale. Aga kõike kaunist!

Имя
Ilze
ср, 08/31/2016 - 13:25

Labdien!
Vēlos pievienoties Jāņa ziņojumam (27. Augusts 2016 - 17:05). Saskāros ar līdzīgu problēmu, kad jau vairākas reizes tikām nopirkuši saldskābo maizīti ar sēklām un graudiem. Maize ir ļoti garda, BET termiņš vēl ne tuvu nav pienācis un maize nopirkta iepriekšējā dienā, bet visas šķēles cauraugušas ar baltu, plūksnainu pelējumu (?). Bēdigi, ka nākas izmest, apēdot tikai vienu šķēli. Izskatās, ka varētu pieklibot naža higiēna. VAi arī kaut kāds nedraugs iemeties miltos. Lūdzu, noskaidrojiet, kas varētu būt par problēmu. Jau iepriekš pateicos. Ilze

Имя
Inga
пн, 08/29/2016 - 09:01

Labdien!
Loti velamies pateikties par bez gala gardu maltiti,perfektu estetisko pusi,laipnu un majigu uznemsanu!
Pavadijam ar viru burvigu vakaru,garsoja viss!
Devamies majas ar velesanos atgriezties no jauna!
Velam Jums zelt,plaukt un priecet apmekletajus turpmak!

Имя
Anita
вс, 08/28/2016 - 12:32

Labdien! Ar prieku perku un edu Latvisko saldskabmaizi ar seklam un graudiem. Nezin no kuras ceptuves piegada maiziti SIA Javis veikalam Santa Barbara Brivibas iela. Taja cepta maizite ar deriguma terminu 27.08. bija ar it ka neizmicitiem miltiem vidu. Ienacu te un redzu, ka ari Janis ir saskaries ar to pasu. Ludzu pasekojiet, kas par celoni tadai kibelei.

вс, 08/28/2016 - 12:32

Labdien, Anita! Paldies par atsauksmi, nododam Jūsu ziņu ražošanai kvalitātes novirzes iemeslu noskaidrošanai.

Имя
Jānis
сб, 08/27/2016 - 17:05

Vēlos protestēt! Parasti Liepkalnu maize ir laba un feina, to bieži pērku. Bet, trīs dienas atpakaļ nopirku Purvciema tirgū "Rūdolfa Blaumaņa Sevišķo Rupjmaizi 370 gr. griezto" iesāku tai pašā dienā, nākamajā dienā konstatēju ka klaips ir 2/3 cauraudzis ar baltu pelējumu. Ar nožēlu izmetu to un nopirku atkal tādu pašu un atkal viņš bija daļēji cauraudzis ar neizprotamu baltu pelējumu. Smakas no tā nav, bet pelējuma daudzums arvien pieaug. Abos gadījumos maizes derīguma termiņš nav iztecējis. Manā rīcībā ir arī sabojātās maizītes foto. Naudas skāde arī ap 5 eiro un paliku divdien bez maizes.

сб, 08/27/2016 - 17:05

Labdien, Jāni! Paldies par ziņu, nekavējoties Jūsu ziņu nodevām ražošanas vadītājai kvalitātes novirzes iemeslu noskaidrošanai. Sazināsimies ar jums e-pastā par paraugiem un maizes apmaiņu.

Имя
Inese
ср, 08/24/2016 - 14:53

Labdien

Pļaviņās veikaliņā iztirgota visa Franču cigoriņu kafija. Esmu no Jēkabpils, speciāli braucu tai pakaļ uz jūsu veikalu.Pie mums tādas nav. Kad to varēšu atkal iegādāties?

ср, 08/24/2016 - 14:53

Labdien, Inese!
Paldies par interesi. Franču cigoriņu kafiju varēsiet iegādāties Liepkalnu veikalā Pļaviņu nov., Klintaines pag. "Liepsalās" pēc 5. septembra.

Имя
Maija
пн, 08/22/2016 - 12:27

Par Šokolādes torti 500.g.
Torte garšīga, bet pēc ēšanas vēl ilgi vēdērā ir smaguma sajūta.
Paskatījos sastāvdaļas - šokolādes krēmā - PALMU eļļa.
Turpmāk rūpīgāk skatīšos ko pērku.

Nesaprotu - kāpēc jāindē līdzcilvēki ar sastāvdaļu, kas jau sen atzīta kā cilvēkam kaitīga un nevēlama.

пн, 08/22/2016 - 12:27

Labdien, Maija! Paldies par komentāru. Jūsu minētā eļļa ietilpst šokolādes sastāvdaļā, kuru iepērkam šokolādes tortes veidošanai. Paši šokolādi negatavojam.

Имя
INGRĪDA
чт, 08/18/2016 - 21:59

Ļoti garšo gan

Имя
Ausma
чт, 08/18/2016 - 19:27

((CAUR VĒDERU UZ SIRDI CEĻŠ
VED TAISNS UN BEZ CIŅIEM,
JA VIEN TEV ROKĀ ĪSTAIS KLIŅĢERĪTIS!))

Divas reizes un pat vairāk garām braucot ir jāpietur Liepkalnu gardumus izbaudīt!
Pajūsmot par Daugavas un apkārtnes skaistumu.Paldies Jums!
Ausma-Jaunjelgavā.

Имя
Skaidrīte
чт, 08/18/2016 - 18:40

Šajā maiznīcā strādā. profesionāļi. Tā tik turpiniet!
Apēdot Jūsu kliņģeri (saldo vai sāļo), pat ziemas salā silti.

Имя
sergejs
вс, 08/14/2016 - 08:38

ehal iz preili v rigu,ostanovilisj u magazina,zashel,uvidel hleb i srazu kupil.takogo naivkusnejshego hleba ja ne el ochenj davno.esli bi takoj magazin bil bi v rige,ja bi ezdil toljko tuda.

вс, 08/14/2016 - 08:38

Labdien, Sergej! Paldies par komentāru. Mūsu uzņēmumam ir 4 firmas veikali Latvijā, viens no tiem Pierīgā. Laipni aicinām uz mūsu firmas veikalu Pierīgā - Ķekavas nov., Ķekavas pag. "Džutas", t/c A7 ( šosejas Rīga -Bauska malā). Veikalā piedāvājam tikko ceptu Liepkalnu maizi, mutē kūstošus cepumus un citus Liepkalnu gardumus.

Имя
Anrijs
пн, 08/08/2016 - 15:38

Labdien!
Kārtējo reizi iegādājos maizīti ar augļiem. Šoreiz A7 veikalā. Diemžēl maizītē atradu aprikožu kauliņu! Zobi veseli, viss kārtībā, tomēr ir lūgums rūpīgāk veikt sastāvdaļu kvalitātes kontroli.

Имя
emilijajoga@inbox.lv
ср, 08/03/2016 - 13:08

Sveiki! Kā vienmēr gribēju uzslavēt cītīgās pārdevējas,kuras vienmēr iepriecna ar smaidu, tacu pēdējā laikā veikalā A7 nedaudz apbēdina jūsu vecrīgas un sāļās uzkodas (mūsu mīļākās:)). Pēdējā laikā tās kļuva ne tik dāsni pildītas un sausas.
Bet kopumā liels paldies jums par darbu!

Имя
Ilze
пт, 07/22/2016 - 22:33

Devāmies ciemos pie draugiem uz Vāciju. Kā ciema kukuli vedām Liepkalnu saldskābo maizīti. Paldies no tautiešiem par Latvijas garšu un smaržu!!!

Имя
Dzintra
пн, 07/18/2016 - 19:19

Vakar 17.jūlijā veikalā pirms Pļaviņām nopirku tradicionālos speķa pīrādziņu....pārsteigums un vilšanās. Gaļiņa pīrādziņā bija jāmeklē, maize vien un turklāt arī tā bija bezgaršīga, pacieta un sausa....Arī agrāk esmu pirkusi jūsu produkciju, visgaršīgākā bija "kādreiz".... žēl, bet nākamreiz braukšu garām jūsu veikalam un izmantošu citus piedāvājumu. Novēlu tomēr jums nepazaudēt labo vārdu un garšu.

Имя
Līga
вс, 07/03/2016 - 16:37

Labdien!Pie Jums tiek ceptas tādas mazas svētku kūciņas(līdzīga forma kā keksiem).Vēlējos pasūtīt kāzām,bet nezinu kāds nosaukums

вс, 07/03/2016 - 16:37

Labdien, Līga! Paldies par interesi, sazināsimies ar jums, lai precizētu, par kurām kūciņām runājat.

Имя
allert
вс, 06/26/2016 - 11:52

Labdien! Juusu maize ir tiesaam briiniskiiga,vai ir iespeejams to pasuutiit internetaa? Dziivoju Vacijaa,labpraat pasuutiit juusu rupjmaizi un citus izstraadaajumus ! paldies par lieliskiem izstraadaajumiem.

вс, 06/26/2016 - 11:52

Labdien! Paldies par interesi. Jā, ir iespējas pasūtīt Liepkalnu rupjmaizi attālināti. Lūgums sazināties ar mums e-pastā liepkalni@liepkalni.lv, lai precizētu vēlmes un iespējas saņemt pasūtījumu.

Имя
Arved Aan
вт, 06/21/2016 - 23:19

Oleme pensionärid ja suures vaimustatud Teie leivast, mida ostame Ringtee Selverist Tartus.
See leib meenutab meile kauge lapsepõlve leiva maitset, millist valmistasid meie emad.
Esialgselt opli Teie pakendites magnetplaadid, millede numbrid on: 14432; 10464; 6105; 9263; 9669; 6359; 2763; 9383;

Lugupidamisega

Teie toodangu tarbijad Leili ja Arved