Kama milti - ātrai, vieglai un garšīgai maltītei VASARĀ!

kama gardi .jpg

Stāvēt pie plīts vai labāk doties uz pludmali? Otrais variants! Tad KAMA MILTI ir tas, ko tev vajag - ātri, vieglai un garšīgai maltītei VASARĀ! Sajauc tos ar savu iecienītāko jogurtu, pievieno kādu augli vai ogas un izbaudi!

Kas ir kama milti? Tie ir rupji malti un grauzdēti kvieši, mieži, rudzi un zirņi. Kama milti ir viens no igauņu nacionālajiem produktiem. 

Kā tos izmantot? Tradicionāli kama miltus lieto, sajaucot ar rūgušpienu, taču - tos var izmēģināt arī ar citām piedevām, piemēram, jogurtu! Tāpat kama miltus var izmantot arī citu ēdienu pagatavošanā - pievienojot kotlešu masai vai mērcēm, brokastu putrai un izmēģināt pat produktu panēšanai, kā arī dažādos desertos! 

Kādēļ tik vērtīgi? Kama milti ir ļoti bagāti ar šķiedrvielām, kas dod sāta sajūtu, un lieliski palīdz attīrīt organismu. Tajos ir arī minerālvielas, vitamīni un olbaltumvielas, kas nepieciešamas mūsu spēkam, enerģijai un labai veselībai kopumā! 

Kama milti pieejami Liepkalnu firmas veikalos, PKS Straupe veikalos un citos veikalos Latvijā, kur tirgo Liepkalnu produkciju!