Visi jaunumi

Aicinām darbā Liepkalnu maiznīcā

Aicinām pievienoties mūsu kolektīvam Valmierā: Produktu iesaiņotāju - fasētāju  maiznīcā Mūrmuižas ielā 16d, Valmierā Darbs maiņās. Apmācām uz vietas. CV sūtīt uz e-pastu: inese.jaunkalne@liepkalni.lv Informācija pa tālr.:64221611 ......................................................................
Lasīt vairāk

Ideju konkurss ēku kompleksa"Sēnītes" attīstībai-aicinām uz projektu izstrādi!

Par Ideju Attīstības konkursa mērķi:     Pašreizējā stadijā, konkursa pamata uzdevums ir izzināt  sabiedrības viedokļus par iespējamiem darbības veidiem esošajā bijušā restorāna "Sēnīte" kompleksā, kā arī kā attīstīt teritoriju ap pašreizējo kompleksu, kā varētu izskatīties ēkas - vai teritoriju piepildīt ar Latvijas preču ražotājiem, vai rādīt kino, vai attīstīt atrakciju zonas, kas vēl varētu atrasties teritorijā.
Lasīt vairāk

Sveicam mūsu LATVIJU nozīmīgajā DZIMŠANAS DIENĀ!

Apkārt — mežus, apkārt — kalnus, apkārt — ceļus, apkārt — upes, lejā — zemi, augšā sauli, pašu Rīgu — vidiņā. Apkārt — draugus, apkārt — smaidus, apkārt — jokus, apkārt — prieku, lejā — zemi, augšā — zvaigznes, ugunskuru — vidiņā.
Lasīt vairāk

Jaunums svētkus svinot - RUPJMAIZES-CIDONIJU TORTE!

Jaunums - RUPJMAIZES-CIDONIJU TORTE! Ar brūno un balto biskvītu, pildījumā izteiksmīgs rupjmaizes-cidoniju krēms. Pārklāta ar tumšo šokolādi.   Lai esam svētkos lepni uz galda likt savā zemē cauri gadiem radītās vērtības un garšas!    Meklē to Liepkalnu firmas veikalos un citos labākajos veikalos Latvijā!
Lasīt vairāk

Dzīvespriekam un enerģijai rudenī - Cepumu pūrs Dzirnas!

Dzīvesprieku un enerģiju šajā rudenī smelies dabā un Liepkalnu Cepumu pūrā DZIRNAS! Rudzu rīvmaize, pilngraudu milti un sēklas iedvesmo un spēcina, lai rudens nebūtu tumšs un drūms, bet gan pilns ar prieku, smaidu un labām domām! Meklē Cepumu pūru Dzirnas Liepkalnu firmas veikalos un citos labākajos veikalos Latvijā!  
Lasīt vairāk